fbpx

Recenze vířivek

Vířivky Softub

Nakoupili jste u nás v eshopu vířivku, nebo jste nás navštívili v kamenné prodejně? Měli jste s námi kladnou, či zápornou zkušenost? Napište nám recenzi. Rádi si přečteme Vaše názory, zkušenosti a recenze našeho sortimentu.

Veškeré novinky ze světa vířivek Softub (články, akce, veletrhy, nové produkty atd.) naleznete na hlavním webu Softub.cz, sekce novinky.

Dobrý den, před rokem jsem zakoupila vířivku od společnosti Softub a stále mě ještě neomrzela. Trávím v ní každou volnou chvilku. Překvapilo mě, že se dá používat i v zimě. Kupodivu nepřichází k příliš velkým ztrátám na teplotě, takže můžu relaxovat po celý rok bez ohledu na povětrnostní podmínky. Děkuji za skvělý nákup. S pozdravem, Procházková

Markéta Procházková, Ostrava

Vířivku Softub Resort 300 s rodinou využíváme už třetím rokem. Za tu dobu jsme nezaznamenali žádný problém ani poruchu. Největší výhodou této vířivky je asi její mobilita. V loňském roce jsme kompletně předělávali zahradu a přesun vířivky byl opravdu velice jednoduchý. Pouze jsme vypustili vodu, odpojili motor a vířivku odkutáleli na jiné místo.
Na vířivce se mi také líbí, že nemá žádné napevno umístěné sedáky. Díky tomu je v ní možné sedět i ležet v libovolné pozici. Vnitřní materiál je navíc měkký a velice příjemný.
Softub rozhodně já i celá moje rodina doporučujeme.

Jindřich Peterka,

Dlouho jsme se nemohli rozhodnout, jakou vířivku vybrat na naši malou zahrádku. Navštívili jsme showroom společnosti Softub, kde nám ukázali jejich modely vířivek, ochotně nám vše vysvětlili a pomohli s výběrem. Nakonec jsme se rozhodli pro vířivku Softub Legend 220. Vířivka na zahradě nezabírá příliš mnoho místa, ale pohodlně se do ní vejdou i 4 osoby. Po čase jsme k vířivce dokoupili i malé ratanové obložení, s kterým vířivka vypadá ještě lépe a zároveň usnadňuje vstup do vody. Jsme opravdu spokojeni a firmu Softub doporučujeme!

 

Zuzana Dvořáková, Praha 4

Vážení zákazníci. Aktuální nabídku vířivek Softub a všech doplňků včetně obložení, najdete na hlavním webu Softub.cz.