fbpx

Výhody

icon-mobile
MOBILITA
Vířivka Softub je přenosná, jednoduše ovladatelná a rychle a snadno se instaluje: Pro Softub neexistují žádné hranice ani překážky, které by Vás omezovaly při výběru místa, uvedení do provozu a nekonečné zábavy.

 

icon-weather
ODOLNOST PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM
Neberte ohled na počasí: slunce, déšť, sníh nebo mráz; vnější vysoce kvalitní povrch z materiálu LeatherTex zajišťuje vířivce SOFTUB dlouhou životnost a zároveň nabízí širokou nabídku barevného provedení a vysokou odolnost.

 

icon-drops
KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ VODA
Automatická čistící funkce Ozonátoru zajišťuje intenzívní a hygienické čištění vody. Voda bude vždy křišťálově čistá a zůstane vysoce kvalitní!

 

icon-arrows
FLEXIBILITA
Kulatý tvar Softubu zajišťuje jeho vysokou flexibilitu a možnost snadného přemístění. Pokud se Vám zachce Softub přestěhovat na jiné místo, jednoduše ho odkutálíte na zvolené místo, napustíte vodou a zapojíte do el. zástrčky. Ve vířivce je dostatek místa pro Vaše nohy i tělo a navíc bezbariérové měkké a pohodlné sezení.

icon-style
MODERNÍ DESIGN A STYL
Svým koženým vzhledem, moderním barevným provedením a praktickými stylovými doplňky Vás mobilní vířivka Softub přesvědčí, že jste vsadili na produkt té nejvyšší kvality a elegantního designu.

 

icon-eco
ENERGETICKÁ ÚSPORA
Vířivky Softub jsou jedničkou na trhu technologií využívajících rekuperace tepla. Díky integrovanému systému čerpadla, motoru a ohřevu do jediné samostatné jednotky Hydromate se zbytkové teplo z motoru čerpadla využívá k ohřevu vody a snižuje tak spotřebu el. energie na minimum.

 

icon-quiet
TICHÝ PROVOZ
Užívejte si a relaxujte v naší venkovní vířivce! Díky Whisper Technology patří motory vířivek Softub k nejtišším na světě.
icon-feather
KOMFORT
Vířivka Softub je unikátní a praktická! Je měkká, pevná a stabilní díky materiálu High Tech Polybond používaného k výrobě. V jakékoliv pozici se budete cítit pohodlně, jako když se usadíte na Vaší pokojové pohovce.

Jednoduchá instalace

instalace

1. Místo

Vířivka Softub bude doručena přímo k Vám domů nebo na jiné oblíbené míst. Doprava je zahrnuta v ceně vířivky.

instalace

2. Nastavení

Jakmile je vana a Hydromat na místě, stačí vše vzájemně propojit.

instalace

3. Začínáme

Naplňte Softub zahradní hadicí. Vše co musíte nyní udělat je připojit napájecí kabel do zásuvky 220/230V a zavřít tepelný kryt pro ochranu před znečištěním.

Vážení zákazníci. Aktuální nabídku vířivek Softub a všech doplňků včetně obložení, najdete na hlavním webu Softub.cz.